O blogu

Tento blog slouží jako informační zdroj pro občany, kteří se zajímají o dění v naší malebné dědině Vřesině. Hlavními tématy blogu jsou aktuální politické události v rámci naší obce, komentáře zastupitelů k obecním záležitostem a důležité informace z úřední desky Obecního úřadu.

Dále zde naleznete zápisy usnesení obecního zastupitelstva a obecní rady společně s odkazy na videozáznamy z jednotlivých zasedání, které jsou poskytovány Vřesinským informačním portálem www.vresina.info.

Pro jakékoliv připomínky či náměty nás neváhejte kontaktovat na email redakce@vresinak.cz

Za kolektiv autorů,

Jan Fučík, obecní zastupitel 2010-2014

Pravidla komentovaní příspěvků:

1) Uživatel bude komentovat relevantním obsahem k tématu daného příspěvku.

2) Nové komentáře uživatelů podléhají schválení administrátorem.

3) Uživatel se zavazuje nepřispívat pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, obscesním, vulgárním, zastrašujícím nebo jakýmkoliv jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony v České republice nebo platné mezinárodní právo.

4) Zákaz napadání jakéhokoli uživatele či autora; sprostých a vulgárních projevů; vyhrožování; lživé či účelové argumentace; rasové, náboženské a jiné diskriminace a porušování platných zákonů České republiky.

5) Dbejte, prosím, na dobré mravy a také na to, že ne každý je znalý a zkušený.

Redakce Vresinak.cz si vyhrazuje právo jakýkoliv komentář/diskuzi kdykoliv zamknout a následně smazat, pokud poruší některé z výše uvedených pravidel.

Komentáře nejsou povoleny.