Co nového v dědině

Vřesiňačky a Vřesiňaci,

chtěl bych hned tady v úvodu poděkovat všem lidem, kteří volili ODS Vřesina a dali jste nám důvěru na příští volební období. Jsem velmi rád, že věříte v náš volební program, který budeme v následujících čtyřech letech plnit. Jelikož jsme neobhajovali žádný post zastupitele obce, tak mne velmi překvapilo, že jsem byl zvolen ze třetí pozice na kandidátce. Děkuji za Vaši důvěru. Díky si také zaslouží náš předseda Honza Fučík a Martin Staněk, kteří odvedli velký kus práce při sestavování kandidátky, tvorby volebního programu a vedení předvolební kampaně. Děkuji.

Jak již mnozí víte, byla minulý týden dohodnuta koalice mezi hnutím Otevřená radnice, KDU-ČSL a ODS. Rada obce bude ve složení Jiří Kopeň (starosta, Otevřená Radnice), Pavel Pokorný (místostarosta, KDU-ČSL), Jiří Augustin (Otevřená Radnice), Michal Král (KDU-ČSL) a Petr Lička (ODS). Nevím jak probíhaly jednání o možných koalicích po volbách, ale ODS Vřesina byla ušetřena těchto jednání. Je to možná dáno tím, že jsme nejmenší stranou nebo hnutím zvolenou do zastupitelstva obce Vřesina. Byli jsme osloveni minulý týden a do 24 hodin dostaly Otevřená radnice a KDU-ČSL naši kladnou odpověď na sestavení koalice. Jasné, stučné výstižné. Měli jsme čtyři podmínky které byly nutné k akceptaci koaliční dohody ze strany ODS Vřesina. Tyto čtyři podmínky se promítnou v programovém prohlášení Rady obce, které bude brzy zveřejněno.

Jsem velmi rád, že i když ODS má jednoho zastupitele, tak jako člen Rady obce se nám bude prosazovat program mnohem lépe.

Na blogu vresinak.cz Vás budeme informovat o plnění našeho předvolebního programu.

Za ODS Vřesina Bc. Petr Lička

Příspěvek byl publikován v rubrice Informace z jednání obecní rady, Volby 2018. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.