Vřesina stále nemá vyhlášku pro omezení hluku o nedělích a svátcích. Podívejte se jak se hlasovalo.

Vážení spoluobčané, pan starosta dnes na jednání zastupitelstva opět předložil navrhovanou vyhlášku, která by v obci právně zaručila dodržování klidu o nedělích a svátcích.

Padlo mnoho argumentů pro, bylo citováno panem radním Augustinem, že 75 % účastníků ( z 556 občanů ) veřejné ankety mezi obyvateli obce Vřesina chce takovou vyhlášku, padly argumenty, že Vřesina je poslední obec v okrese Ostrava-město, která tuto vyhlášku nemá, přesto si někteří zastupitelé myslí, že vyhláška není třeba a argumentovali, že Vřesina je vesnice a tak to zůstane. Udělejte si obrázek sami. Pro hlasovali zastupitelé Otevřené radnice a KDU-ČSL, ODS návrh předložila v součinnosti s panem starostou.

Proti a zdrželi se a tím způsobili nepřijetí vyhlášky byli zastupitelé hnutí ANO, ČSSD a NK-Prosperita. Díky těmto 5 lidem budou v naší obci dále někteří bezohlední obyvatelé beztrestně obtěžovat v neděli a o svátcích hlukem své sousedy.

ODS Vřesina

Příspěvek byl publikován v rubrice Informace z jednání zastupitelstva. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.