Echo z Hlavní 24

Zdravím všechny příznivce Vřesiňaka,

dnes se konalo první zasedání Rady obce od ustavujícího zastupitelstva obce Vřesina. Byla to pro mne nová výrazná zkušenost. O všech výsledcích usnesení rady vás čtenáře Vřesiňaka určitě nepřipravíme, ale je nutné prvně kontaktovat dotčené osoby, subjekty, firmy a další všelijaké organizace i instituce. Ale již můžeme jako první informovat o změně otvírací doby s okamžitou platností sběrného dvora za hasičárnou :

úterý: 14:00 – 17:00

čtvrtek: 14:00 – 17:00

sobota: 09:00 – 12:00

Tato otvírací doba platí do konce měsíce listopadu t.r. Zůstaňme ale u tohoto odpadu. Jelikož je pro obec, a proto i pro nás občany, z dlouhodobého hlediska mnohem výhodnější likvidace BRKA na území obce ( poznámka redakce: BRKO – Biologicky Rozložitelný Komunální Odpad. To je jako MÁJKA – MimozemskÁ Játrová KAše, poznámka řezníkova ).Jsem rád, že volební program ODS má velkou podporu v radě a již se daří naplňovat. A jsem si jistý, že od jara vám připravíme ještě širší škálu možností likvidace BRKA.

Dne 19. prosince 2018 by se mělo konat zastupitelstvo obce Vřesina. Na tomto zastupitelstvu se jistě bude projednávat velmi mnoho opravdu důležitých věcí, jako rozpočet, změna územního plánu atd…. Chtěl bych, aby o podrobnostech byli prvně informovány všechny zastupitelky a všichni zastupitelé obce. Také se by se mělo rozhodovat o obecním četnictvu a jeho setrvání v Klimkovicích. ODS Vřesina nemá jinou možnost než podpořit vypovězení smlouvy o vřesinském četnictvu s Klimkovicemi. A tím se začíná naplňovat jeden z bodů našeho volebního programu. Vřesinské četnictvo pro dědinu!

Kolem 17:40 začalo otvírání obálek výběrového řízení obce na vypracování projektu rekonstrukce kanalizace ulic Malá Strana, Hlavní, Selská a další. viz zveřejněná výzva na úřední desce. Otvírání obálek se podrobilo bedlivému zraku Andrejovému pochopu z hnutí. Dle mne je ale pozitivní, že pan Džanaj má zájem o společnou věc. A tou je VŘESINA.

Příspěvek byl publikován v rubrice Informace z jednání obecní rady. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.