Mobilní aplikaci a pumptrack pro všechny Vřesiňaky!

Mobilní aplikace pro občany Vřesiny

  • Nový informační kanál pro občany používající chytré mobilní telefony
  • Upozorní Vás na různé odstávky, blížící se akce, důležitá nařízení, novinky v obci, informace od obecní policie/hasičů. atd.
  • Umožní si zpětně poslechnout hlášení místního rozhlasu
  • Pomůže s komunikací v krizových situacích (povodně, nouzový stav, apod.)
  • Umožní nahlásit plný kontejner, poškození obecního majetku, spadlého stromu, atd.

Výstavba Pumptracku pro jízdu nejen na kole

  • Pumptrack je uzavřený, uměle vytvořený okruh pro jízdu na kole bez šlapání
  • Zdokonaluje jízdu techniky a přispívá ke zlepšení bezpečnosti jízdy
  • Slouží jak těm nejmenším, tak i mládeži a dospělým
  • Vhodný i pro koloběžku, skateboard nebo inline brusle
  • Pomůže dostat děti od počítačů ven!

Vážení spoluobčané,

jmenuji se Jan Fučík, je mi 40 let a v obci Vřesina bydlím od roku 1986, kdy jsme se s rodiči nastěhovali do domu mých prarodičů na Nové Plzni. Od té doby jsem začal poznávat Vřesinu jako malý kluk, chodil do místní mateřské i základní školy a většinu volného času strávil na hřisti nebo v místních lesích společně s ostatními vřesinskými vrstevníky.

Po ukončení I. stupně ZŠ ve Vřesině jsem pokračoval na II. stuňi v Klimkovicích a po-té na Jazykovém Gymnázium Pavla Tigrida v Ostravě-Porubě. Po maturitě jsem strávil jeden rok v Coloradu v USA a pak nastoupil na ekonomickou fakultu VŠB-TU Ostrava, kde jsem vystudoval obor sportovní management, ale profesně se již přes 10 let věnuji vedení mezinárodních týmů v oblasti informačních technologií.

Již od dětství jsem byl hráčem TJ Sokolu Vřesina a během studia na VŠ jsem se stal tajemníkem klubu a jeden rok byl také jeho předsedou. Po předsednictví jsem pokračoval v klubu v roli kustoda/maséra u družstva mužů „A“ až do roku 2014. Jinak naši obec pravidelně reprezentuji ve vesnické olympiádě v závodu horských kol, proto mne ve Vřesině potkáte většinou na kole :)

V roce 2010 jsem byl zvolen za ODS jako zastupitel do obecního zastupitelstva a byl členem finančního výboru. V dalších volebních obdobích jsem nadále sledoval jednání zastupitelů jako občan a aktivně se podílel na organizaci petice a sběru podpisů pro snížení hluku z Prodloužené rudné.

Protože mi není budoucnost naší obce lhostejná, rozhodl jsem se kandidovat do zastupitelstva obce Vřesina, a jelikož se profesně pohybuji v oblasti IT a digitalizace a zároveň jsem aktivní cyklista, rád bych své zkušenosti využil a zařídil pro naši obec vytvoření mobilní aplikace a výstavbu pumptracku. Zároveň podpořím jakékoliv rozhodnutí zastupitelů, které bude založeno na zdravém rozumu a v duchu řádného hospodáře. Zvýšenou pozornost je třeba věnovat obecní kanalizaci, která vyžaduje nemalou investici, aby se zamezilo dalšímu skokovému navyšování stočného pro občany.

Jan Fučík, kandidát č.5 za ODS Vřesina

Příspěvek byl publikován v rubrice Volby. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.