Staré hříchy vedení znovu vyplouvají na povrch

Opravdu není dobré pro budoucnost se stále dívat a hledat chyby na minulých vedeních obce. V některých případech ale není možné mlčet a nechat být stranou nesmyslně utracené peníze ex starostkou paní Roubíčkovou –  včetně odpovědnosti jí řízené rady obce a osob v ní exponovaných.

Pan starosta Kopeň v Vřesinských novinách na první straně posledního vydání zmiňuje nějakou firmu Ingesta s.r.o., která podle něj nedodala dílo odpovídající kvality. Dostala zaplaceno minimálně 1 milion korun za projekty, které jsou, jak se můžeme dočíst v obecních novinách špatné a nepoužitelné. Pomiňme už cenu za projekt zdravotního střediska či sběrného dvora, jak ji rada vysoutěžila, ale dívejme se na  to, že se zase nic nestalo aby byly vyvozeny důsledky  rozhodnutí ex starostky.

Všichni jsou spokojeni, starostka nesmyslně utratila peníze, firmy odvedly práci, která je jak píšou Vřesinské noviny k ničemu a nic se neděje. Nikdo se neptá proč, nikdo není odpovědný?

K čemu mámekontrolní výbor obce? Proč nečteme na obecních stránkách, jak situaci řeší?

Jen se na závěr zeptám, je normální v rodinném rozpočtu utratit půl milionu za věc, kterou nepotřebuji? To už fakt nikomu nevadí?

Takže na závěr, máme projekt (nerealizovatelný) na sběrný dvůr, máme sběrný dvůr (starý) otevřený občanům tak jak je. Do sběrného dvora v Porubě už zase občané Vřesiny nesmí (jak se mohlo mnoho občanů Vřesiny tento víkend přesvědčit).

Máme ale dobře utracené peníze a místo užitku z nich jen starosti a nové náklady.

Příspěvek byl publikován v rubrice K zamyšlení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.